سوال میشود که:

در پاسخ باید گفت:
یکی از شروط لازم و ضروری برای انتخاب همسر ایده آل متناسب و هم کفو ، داشتن دایره انتخاب گسترده برای انتخاب بهترین و متناسب ترین شخص به همسری میباشد. که خوب قاعدتا اگر در دایره محدود اقوام و آشنایان و اطرافیان ، فرد شایسته و متناسب وجود نداشته باشد یکی از بهترین راه حلهای برطرف کردن مشکل جستجو و انتخاب بهترین همسر ایده آل، مراجعه به سایتهای همسریابی می باشد. البته  با رعایت احتیاط و در نظر داشتن مخاطرات احتمالی.
لازم به ذکر است که بهترین راهکار اصولی و اطمینان بخش ، عمل به الگوی آشنایی و ازدواج الکتروسنتی می باشد که در مقالات سایت همسریابی پیوند میتوانید مطالعه بفرمایید.
پس عضویت در سایت های همسریابی میتواند در جستجو و انتخاب بهترین همسر به افراد کمک رساند.

 در ایران سایت های همسریابی فراوانی وجود دارند که اکثر قریب به اتفاق آنها برای مال اندوزی و کسب منفعت از طریق دریافت حق عضویت، ایجاد شده اند. البته بدیهی است که ثبت نام در تمام این سایتها رایگان است، ولی برای ارسال پیام و برقراری ارتباط با سایر کاربران میبایست حق عضویت پرداخت گردد. درآمد این سایتها بقدری بالاست که دهها و دهها سایت همسریابی مختلف و متفاوت راه اندازی شده است.

بهترین همسریابی بهترین همسر:  انتخابهمسر ایده آل در بهترین سایت همسریابی ایران

همسریابی رایگان پـیـونـد: بهترین سایت همسر یابی ایران و تنها سایت کاملا رایگان انتخاب بهترین همسر ایده آل هم کفو و ایده آل


 

 

هرکس در تزویج زن و مرد مومنی بکوشد تا خدا آنها را با یکدیگر جمع کند،

 به هر گامی که بردارد یا کلمه ای که در این راه بگوید، ثواب یکسال عبادت دارد.

پیامبر مهربانی ها رسول اکرم (صلوات الله علیه و آله)

 

بهترین سایت همسریابی بهترین همسر ایده آل (همسر یابی ازدواج پـیـونـد)

 تنها سایت همسریابی کاملاً رایگان، بهترین همسریابی بهترین همسر ایده آل

بهترین!  بهترین همسر ایده آل!  بهترین سایت!!  بهترین سایت همسر یابی خواستگاری!!  بهترین سایت همسر یابی برای انتخاب بهترین همسر!!!  بهترین همسریابی بهترین همسر!!!  همسریابی پـیـونـد : بهترین و کاملترین و تنها سایت همسر یابی و همسان گزینی رایگان در ایران!!!!  سایت بهترین همسر و همسریابی بهترین همسر ایده آل |  دارای سیستم جستجوی پیشرفته و تفاهم محور برای کمک به انتخاب بهترین همسر ایده آل |  مختص به ازدواج دائم | تنها سایت همسریابی خواستگاری واقعاً رایگان | بدون نیاز به پرداخت حتی یک ریال حق عضویت | محیطی امن و بستری سالم برای انتخاب همسر ایده آل هم کفو و متناسب برای ایرانیان | وابسته به موسسه پیوند پایدار ایرانیان :::  خیریه ، غیردولتی ، غیر انتفاعی |  سـایت همســریـابی رایـگان پـیـونـد  www . Peyvand . com

سایت ازدواج الکتروسنتی پیوند ! سایت ازدواج رایگان

سایت ازدواج الکتروسنتی پیوند (پايگاه اطلاعاتي افراد در آستانه ازدواج)، سایت همسریابی و ازدواج كاملاً رايگان مي باشد كه به منظور كمك به سنّت پسنديده ازدواج و گسترش دايره انتخاب همسر ايرانيان (بر اساس طرح و الگوي ازدواج الكتروسنّتي) ، قدم به عرصه خدمت گذارده است. سایت ازدواج الکتروسنتی پيوند با رعايت كليه ضوابط شرعي، عرفي و قانوني تلاش دارد تا با گسترش دايره انتخاب همسر ، امكان جستجو و يافتن همسر ايده آل و متناسب را براي تمام ايرانيان، سهل و هموار ساخته و با كمك به ايجاد شناخت آگاهانه زوجين (در پرتو سوالهاي مطرح شده در سايت) زمينه ساز انتخاب هايي عاقلانه و ازدواج هايي پايدار گردد.  عموم ايرانيان عزيز و ارجمند مي توانند با استفاده صحيح و شايسته از سامانه ازدواج پیوند و بستر الكترونيكي  این سایت و با مدد گرفتن از سيستم جستجوي فوق العاده پيشرفته سایت همسریابی و ازدواج الكتروسنتي پيوند و با مبنا قراردادن معيارهاي معقول و منطقي ، به جستجوي همسر هم كفو و متناسب خويش پرداخته و عشقي ماندگار و ازدواجی پايدار را بر اساس طرح و الگوي ازدواج الكتروسنّتي پايه ريزي نمايند.
پر واضح است كه بستر فراهم شده در سایت ازدواج پيوند (پايگاه اطلاعاتي افراد در آستانه ازدواج) ، فقط به منزله معرفي زوجين و آشنايي مقدماتي و اوليه ايشان ميباشد. بر اساس طرح و الگوي ازدواج الكتروسنّتي، مراحل بعدي شناخت و آشنايي زوجين (ديدار حضوري و برگزاري جلسات معارفه و آشنايي)‌ ميبايست با هماهنگي والدين و خانواده ها انجام پذيرد تا از هرگونه سوء تفاهم و يا سوء استفاده احتمالي به بهانه آشنایی برای ازدواج جلوگيري شود. بديهي است كه بعد از برگزاري جلسات معارفه و آشنايي خانوادگي و نيز تحقيق و بررسي دقيق و همه جانبه و ارزيابي كامل صحت و سقم ادعاهاي صورت گرفته و همچنين مشورت با والدين و درصورت نياز مراكز مشاوره ازدواج ، ميتوان بعد از حصول اطمينان كامل ، نسبت به انتخاب همسري شايسته و متناسب با خصوصيات و انتظارات خويش  اقدام نمود. لازم بذكر است كه در هنگام ثبت نام افراد در سایت ازدواج الکتروسنتی پيوند ، اطلاعات هويتي افراد (مانند : نام و نام خانوادگي و شماره تماس و ...)‌ مورد پرسش قرار نمي گيرد و لذا هويت افراد تا زماني كه خود آنها اراده نمايند در سایت ازدواج الکترو سنتی پيوند و براي تمامي افراد (‌حتي مديران سايت ازدواج پیوند)‌ مخفي خواهد ماند.
سایت ازدواج الکتروسنتی پيوند (پايگاه اطلاعاتي افراد در آستانه ازدواج) به هيچ عنوان با هدف دوست يابي و يا ازدواج موقت راه اندازي نشده است لذا اخطار ميگردد تنها افراد مجردي مجاز هستند در اين سایت ازدواج عضويت يافته و از خدمات رايگان آن بهره گيري نمايند كه قصد و آمادگي ازدواج دائم را دارا ميباشند. سيستم نظارت و مديريت سايت ازدواج پیوند، با افرادي كه قصد دوستي و يا ازدواج موقت داشته باشند و از قوانين عضويت در سايت ازدواج پیوند عدول نمايند به شدت برخورد خواهد نمود. تنها تقاضاي ما از شما : استفاده صحيح و شايسته از اين بستر  الكترونيكي (سایت ازدواج الکترو سنتی پیوند) براي جستجو و انتخاب همسر متناسب خويش و نيز ادامه روند بررسي و آشنايي تكميلي از طريق والدين و خانواده ها ميباشد. باشد كه با كمك به يافتن همسر هم كفو و متناسب براي شما عزيزان ، لياقت بهره مندي از دعاي خير شما را داشته باشيم.

وابسته به موسسه پیوند پایدار ایرانیان PPII